#93 – Lila Maniak

#93


Miło nam przedstawić kolejny nabytek z Naboru 2017. Jedna z najwyższych dziewcząt w chórze, śpiewająca równie wysoko w Sopranach II – LILA z trzeciego roku Engineering Management. ⚙️ Niech Was nie zwiedzie jej pewność siebie, to w gruncie rzeczy wrażliwa i otwarta na przyjaźń dziewczyna. Choć punktualność nie jest jej mocną stroną to na pewno się na niej nie zawiedziesz. ⏰ LILKA jest po prostu honorową i oddaną koleżanką, na którą można liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ci co ją dobrze znają, wiedzą, że MANIAK to nie tylko nazwisko.

Zamiłowania artystyczne odziedziczyła po rodzicach i odkąd pamięta, swoją energię, z sukcesami przekładała na prace plastyczne, grę na gitarze i skrzypcach oraz śpiew. 🎨 Nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. Nałogowo łączy treści rozmów z fragmentami piosenek i często nuci coś, co z pewnością Ci się wkręci. Poza tym, dzielnie reprezentuje nas w środowisku karate, gdzie teraz, jednak częściej można spotkać ją jako sędzię technicznego. Dodatkowo pasjonuje się psychologią, wizażem oraz tym, jak wreszcie dociąć na siłce. 💪

Zdecydowała się na kroczenie przez życie jako VOLANTES, dzięki naszej kochanej Justyna, za co jest jej bardzo wdzięczna, bo jak twierdzi – nigdy nie spotkała na raz tylu oryginalnych i inspirujących osobowości. <3 Choć na początku została przechrzczona, na równie stylowe imię – ŻAKLINA, to czuje się wśród nas magicznie i kocha jak rodzinę.