Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dazzle Me

Grać
Na pierwszy rzut oka Dazzle Me od NetEnt wydaje się być prymitywną grą z grafiką z ubiegłego wieku i symbolami w postaci diamentów. Inaczej jest jednak w przypadku punktu wyjścia. Trzeba przyznać, że marka wie, jak tworzyć proste, ale wysokiej jakości produkty, które przez długi czas nie tracą na popularności. Slot został wydany w 2015 roku, ale nadal jest uważany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli motywu Diamond przez graczy Casino Nine.

Ma niestandardowe bębny, 76 linii wypłat, bardzo wysoką stopę zwrotu RTP 96,9%, niską zmienność i grę bonusową z darmowymi spinami. Dzięki temu możesz od czasu do czasu wygrać niewielkie kwoty bez znaczącego ryzyka dla swojego salda, a jeśli fortuna się uśmiechnie, możesz zwiększyć swój zakład 760 razy i wygrać 152 000 milionów.

Wygląd i konstrukcja Dazzle Me

Dazzle Me ma niewiarygodnie jasny i lekki kolor, dosłownie zastępujący piękne słońce. Owszem, fani slotów 3D będą niepocieszeni, ale jest to klasyk, który również ma wielu fanów.

Diamenty i brylanty są narysowane w nieco kreskówkowy sposób, ale pole gry wygląda ładnie i świątecznie.

Panel sterowania znajduje się tradycyjnie na dole, ale bębny wyglądają nietypowo - mają inną liczbę komórek. Ogólnie rzecz biorąc, stosowany schemat to 3-3-4-4-5 - i nie jest to taktyczna kolejność graczy w jakiejś niesamowitej rywalizacji drużynowej, ale liczba komórek na paskach od pierwszego daleko po lewej stronie.

Cechy automatu Dazzle Me

Paski mają niewielką liczbę komórek w kierunku pionowym - od 3 do 5. Tej liczby linii nie można zmienić. Zamiast tego można kontrolować wartość monety (od 0,01 do 0,1) i całkowitą wielkość zakładu (od 1 do 10).

Wild to oczywiście diament. Zastępuje on wszystkie symbole z wyjątkiem sektora. Dostępna jest również funkcja bonusowa, która zamienia cały pasek w dziki symbol. Trzy lub więcej symboli scatter (karta z napisem Free Spins) uruchamia darmowe spiny. Scatter i Wild nie przynoszą jednak żadnych wygranych.

Gra bonusowa to runda darmowych obrotów, w której pary bębnów (pierwszy i drugi i/lub trzeci i czwarty) są połączone i pokazują te same symbole. W rezultacie prawdopodobieństwo wygranych kombinacji jest co najmniej podwojone.

Gra bonusowa w Dazzle Me

Scatter (karta z napisem Free Spins) aktywuje grę bonusową - uruchomienie darmowych obrotów. Trzy scattery przynoszą 8, cztery - 12, a pięć - 16 obrotów. Do gry wchodzi również ekscytująca funkcja Linked Reels: pary bębnów zaczynają się kopiować, jakby "rosły razem".

Ta jedność symboli może dotyczyć tylko jednej pary bębnów, na przykład pierwszego i drugiego, lub obu. Podczas obrotów bonusowych kombinacje nagród są co najmniej podwajane. Jednak ponowne pojawienie się symboli scatter nie zwiększa liczby obrotów. To właśnie w tej rundzie można osiągnąć najwyższy mnożnik w grze - x760.

Darmowe obroty w Dazzle Me

Darmowe obroty w tym slocie omówiliśmy szczegółowo w poprzedniej sekcji dotyczącej gry bonusowej, więc nie ma potrzeby się powtarzać.

Wniosek.

Prosty, interesujący i dynamiczny klasyczny slot z nie najbardziej zaawansowaną grafiką, ale ładnym i jasnym designem. Różna liczba komórek na bębnach, 76 linii wypłat, runda bonusowa darmowych obrotów, wysoki zwrot dla gracza, niska zmienność, która przyczynia się do częstych małych wygranych - w rzeczywistości automat oferuje graczom wiele korzyści. Dlatego slot pozwala ciekawie spędzić czas, a w razie potrzeby zwiększyć zakład o 760 razy dzięki rundzie darmowych obrotów.

X
🚀 Grać 💎 Bonus