Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dragon Slot

Grać
Dragon Slot od słynnego dewelopera Leander Games został stworzony w 2016 roku. Gra zachwyca jasnym i spektakularnym wyglądem, który w pełni odpowiada wybranemu tematowi: głównymi bohaterami są starożytne mityczne stworzenia Draconii. Piękna grafika w połączeniu z dobrym akompaniamentem muzycznym, różnymi funkcjami nagród, darmowymi spinami i grą bonusową to mocne strony automatu. Warto jednak zwrócić uwagę na niezbyt imponujący RTP na poziomie 93,37% i wysoką zmienność. Fakt ten może odstraszyć ostrożnych graczy NineCasino, a wręcz przeciwnie, przyciągnąć uwagę fanów ryzykownych gier.

Wygląd i konstrukcja automatu Dragon

Gra zachwyca szczegółowym układem i wysokiej jakości odwzorowaniem stylu fantasy. Tłem jest wspaniały krajobraz ze starożytnymi zamkami na szczytach gór i niespokojnymi chmurami. Od razu można uwierzyć, że to właśnie w takich warunkach żyją Drakony - mistyczne stworzenia, których przychylność gracze będą musieli zdobyć. Dynamiczna muzyka pomaga się skoncentrować i skupić na rozgrywce. Tworzenie zwycięskich kombinacji jest napędzane przez bardzo żywe efekty zewnętrzne i dźwiękowe, które są unikalne dla każdego symbolu. W rzeczywistości, choć jest to bardzo fajne, odwracają one nieco uwagę od gry.

Slot ma 5 bębnów i 20 linii, wykorzystując pole gry 5x3. Maksymalny współczynnik wygranych wynosi x2500. Ogólnie rzecz biorąc, jest to klasyczny automat z dzikim symbolem, darmowymi spinami i grą bonusową. Jednak styl fantasy w niezwykle pięknym designie i kolorystyce, ale sympatyczne (według ekspertów naszego portalu) Drakony sprawiają, że gra wyróżnia się na tle większości typowych automatów.

Cechy slotu Dragon

Slot posiada zwykłe i specjalne symbole, w tym rozszerzający się Wild. Najwięcej pieniędzy można wygrać w grze bonusowej. Ważne jest, aby pamiętać o wszystkich symbolach specjalnych:

 • Wild - obrazek złotego smoka, który może zastąpić każdy inny symbol z wyjątkiem Bonus i Scatter. Gdy pojawi się Wild, rozszerza się do rozmiaru bębna.
 • Scatter - złoty hełm w kształcie czaszki, który tworzy zwycięskie kombinacje, nawet jeśli zwykłe symbole nie pojawiają się na aktywnych liniach wypłat.
 • Symbol bonusu - czerwone i białe smoki uruchamiają dodatkową grę.
 • Darmowe obroty są uruchamiane przez wizerunek rycerza.

Współczynnik RTP jest nieco niski - 93,37%, ale zmienność jest wysoka.

Gra bonusowa w slocie Dragon

Gra bonusowa jest naprawdę ekscytująca - gracz musi wziąć udział w bitwie smoków wysoko w górach na tle malowniczych skał. Przebiega ona następująco:

 1. Biały lub Czerwony Smok pojawia się na bębnach 2, 3, 4, co uruchamia rundę bonusową.
 2. Gracz staje po stronie Białego Smoka.
 3. Obaj uczestnicy bitwy pojawiają się na ekranie. Liczba żyć stworzeń jest wyświetlana pod każdym z nich.
 4. Grę rozpoczyna się klikając przycisk "Start".
 5. Zasady są proste: gracz musi kliknąć na wizerunek Białego Smoka w odpowiednim czasie, aby uniemożliwić przeciwnikowi atak. W tym samym czasie Biały uczestnik bitwy uwalnia płomienie w kierunku wroga. Za każde udane "trafienie" ogniem gracz otrzymuje punkty.
 6. W rezultacie płatności bonusowe mnożą zakład.
 7. Jeśli uda się zabić Czerwonego Smoka, gracz jest dodatkowo nagradzany prezentem.

Darmowe obroty w slocie Dragon

W przypadku darmowych obrotów dostępny jest specjalny symbol - Rycerz - który musi pojawić się na bębnach 1, 3 i 5, aby rozpocząć rundę darmowych obrotów. Możesz wybrać smoka, z którym rycerz będzie musiał walczyć. Tutaj, w zależności od wyniku ich dwóch bitew, konsekwencje są różne:

 • Jeśli wygra smok, gracz otrzymuje darmowe obroty z określonym mnożnikiem wygranej.
 • Jeśli rycerz jest silniejszy, rozpoczyna się runda bonusowa. Musisz wybrać tylko jedną kartę spośród zamkniętych.
  Karta ze smokiem oferuje darmowe obroty lub mnożnik oraz kumulację bonusów od smoka. Karta z rycerzem - 10 obrotów z mnożnikiem x1.

Podczas darmowych obrotów symbol Wild pojawi się na pierwszym pasku po lewej stronie.

Wnioski.

Warto zaryzykować na tym slocie, choćby po to, aby wziąć udział w nieprawdopodobnej bitwie na kości w rundzie bonusowej. Co więcej, w Dragon Slot wersja demo jest darmowa i dostępna na naszym portalu. Tę grę bez żadnych zastrzeżeń można nazwać bardzo piękną i kolorową. Odpoczynek od codziennej harówki w towarzystwie niesamowitych mitycznych stworzeń i z dużymi szansami na wygraną - co może być lepszego i ciekawszego dla fana hazardu?

X
🚀 Grać 💎 Bonus