Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sumo Sumo

Grać

ELK Studios postanowiło zanurzyć się w brudnej grze Sumo Sumo. Ekscytujący układ 5x5 z imponującą liczbą 259 sposobów na wygraną jest osadzony w brudnej, zaśmieconej alejce, gdzie dwóch zapaśników sumo walczy ze sobą. Oglądając te uliczne walki, gracze Nine Casino mają szansę wygrać jeden z kilku ekscytujących bonusów w innowacyjnej, bardzo oryginalnej grze, która spodoba się fanom filmów akcji.

Motyw, grafika i ścieżka dźwiękowa

Weźmy jeden klasyczny motyw slotu online: automat z owocami. Weźmy jeden nieco rzadszy: zapasy sumo. Nieczęsto zajmujemy się oboma tematami w tej samej recenzji slotu, ale w Sumo Sumo te dwa tradycyjne motywy siedzą wygodnie obok siebie, a wszystko to przy niesamowicie nowoczesnej elektronicznej ścieżce dźwiękowej.

Cóż, nazwanie tego klasycznym automatem owocowym może być nieco przesadzone. Każdy tradycyjnie zaokrąglony owoc został pocięty na nietypowy kwadratowy kształt. I chociaż sumo może być najbardziej kultowym sportem narodowym Japonii, ta wersja została wyjęta z wysoce zrytualizowanej scenerii i umieszczona w zaułku, jakby jej zapaśnicy byli dwoma ulicznymi wojownikami. Kiedy stają się animowani, walczą na bębnach.

I to jeszcze przed uruchomieniem bonusu łodzi motorowej na nabrzeżu. Kiedy ostatnio widziałeś zapaśnika sumo w motorówce?

Sumo Sumo RTP i wariancja

Jeśli mamy jedną poważną krytykę dotyczącą automatu online Sumo Sumo, to jest to RTP. Jeśli czytałeś wcześniej jakąkolwiek recenzję slotu, prawdopodobnie wiesz, że zalecana przez nas wartość to 96%. Sumo Sumo ma tylko 94%. Mogłoby być tylko gorzej, gdyby miał jeszcze niższą wariancję, jak w slocie Little Bighorn.

Wariancja jest lepsza, na średnim lub wysokim poziomie, chociaż niektórzy gracze nadal mogą uznać to za denerwujące. Im wyższa wariancja, tym rzadsze wygrane. Inni gracze wolą jednak takie rozwiązanie, ponieważ może ono oznaczać wyższe pojedyncze wygrane.

Jak grać w Sumo Sumo

Może to być nietypowy format, ale podstawy są takie same jak w każdym slocie ELK Studios:

 • Podczas wczytywania będziesz mieć możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku.
 • Po otwarciu gry zobaczysz przycisk menu w lewym górnym rogu. Przenosi on do tabeli wypłat, skąd można przejść do ustawień, zasad i promocji.
 • W ustawieniach znajdziesz osobno efekty dźwiękowe i muzykę. Możesz także aktywować szybką grę i wyświetlać monety.
 • Wracając do ekranu głównego, przycisk zakładu znajduje się w lewym dolnym rogu. Obstawiaj do swoich limitów.
 • W prawym górnym rogu znajduje się autoodtwarzanie z maksymalnie 100 automatycznymi obrotami. W prawym dolnym rogu znajduje się przycisk obracania, który umożliwia jednokrotne zakręcenie bębnami.
 • Niezależnie od tego, jak grasz, baw się dobrze, ale nie zapominaj o odpowiedzialności. Graj na darmowym slocie i minimalizuj ryzyko.

Gdy zabawa się skończy, zatrzymaj się.

Funkcje bonusowe Sumo Sumo

Jaki rodzaj recenzji slotu nie obejmuje funkcji bonusowych?

Darmowe obroty

Wystarczą 2 symbole obrotów darmowych, aby uruchomić rundę obrotów darmowych. Rozpoczynasz od 6 darmowych obrotów, ale możesz je ponownie uruchomić. Ułożone symbole sumo nie znikają, ale pozostają w pobliżu, czasami rosnąc i potencjalnie przynosząc ponowne obroty.

Stosy sumo

Zapaśnicy sumo tego samego koloru układają się jeden na drugim, działając jak symbole wild i zwiększając ich mnożnik. Więcej zapaśników sumo dodaje darmowe ponowne obroty. Zapaśnicy mogą chodzić po bębnach, a stosy w różnych kolorach często wdają się w bójki.

Bonus łodzi motorowej

Znajdź 3 symbole bonusowe i wskocz do motorówki, aby zebrać mnożniki z wody, nawet podczas ratowania życia. Oto, co możesz zebrać, płynąc przez port:

 • Wakeboarder: Przyczepia się do poruszającej się łodzi i dopóki się trzyma, jego wartość rośnie.
 • Pływacy: Podnieś ich z wody i jednocześnie wygraj ich wartość pieniężną.
 • Rampa: Wartość motorówki i wakeboardzisty wzrasta, gdy wykonujesz triki na rampie.
 • Harpunnik: Każdy symbol, którego nie zebrałeś, zwiększy swoją wartość.
 • Turbo Harpunnik: Gdy zbierzesz symbole,
 • ich wartość wzrośnie.

Recenzja Sumo Sumo

Pisanie recenzji slotu Sumo Sumo było świetną zabawą, ale nie w połowie tak przyjemną, jak granie w niego. Jest to bardzo charakterystyczny slot, który bawi się swoim motywem w sposób, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Co najlepsze, jest on absolutnie pełen funkcji. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby połączyć lepkich, ułożonych w stos zapaśników sumo z darmowymi spinami, tworzy to potencjalnie satysfakcjonującą i ekscytującą wizualnie ucztę.

X
🚀 Grać 💎 Bonus