Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Toro Shogun

Grać
Sympatyczny byk Toro ponownie połączył siły ze swoim kumplem Matadorem, aby zapewnić nam nowy automat do gry osadzony w Japonii. Istnieje ogromna liczba funkcji bonusowych, w tym Matador Respins, gra bonusowa i funkcja wypłaty w obie strony, w której siatka gry rozszerza się dwukrotnie. Wszystkie te i inne funkcje mogą doprowadzić gracza Nine Casino do potencjalnej maksymalnej wygranej w wysokości 25 000x.

Motyw Toro Shogun

W grze Toro Shogun podróżujemy po świecie z bykiem Toro i jego kumplem Matadorem. Mogą oni być już znani z kilku poprzednich automatów wideo, w tym oryginalnego Wild Toro, Book of Toro i Toro 7s. Tym razem duet udał się do Japonii, gdzie Toro ma na celu przywrócenie Serca Fuji do jego prawowitego domu wśród kwiatów wiśni.

Czy fani automatów będą pod wrażeniem motywu przewodniego Toro Shogun?

Szczerze mówiąc, uważamy, że bardzo trudno byłoby nie być pod wrażeniem motywu i grafiki Toro Shogun. Gra osadzona jest w japońskiej dolinie, wraz ze świątynią w stylu pagody, drzewkami bonsai i symbolami inspirowanymi Mah Jong. Gra prezentuje lekki styl, który absolutnie pasuje do jej stylu. Ścieżka dźwiękowa to również subtelna, leniwa melodia inspirowana wschodem, która bardzo nam się podobała.

Toro Shogun RTP i wariancja

RTP
Toro Shogun ma współczynnik RTP na poziomie 94%, czyli poniżej średniej dla automatów w kasynach online.

Zmienność i najwyższe wygrane
Toro Shogun ma średnią/wysoką zmienność. Całkowity potencjał wygranej w grze wynosi 25 000x.

Jak grać w Toro Shogun

Toro Shogun ma nietypowy wygląd i rozgrywkę, do której trzeba się trochę przyzwyczaić. Oto krótki przewodnik po głównych funkcjach gry w trybie demo:

Załaduj grę podstawową.

  • Otwórz menu, naciskając symbol potrójnej linii. Tutaj możesz zapoznać się z zasadami gry i tabelą wypłat.
  • Ustaw zakład początkowy, klikając symbol monety i wybierając stawkę.
  • Naciśnij przycisk obrotu, aby rozpocząć grę.
  • Graj w Toro Shogun i wszystkie inne automaty w sposób odpowiedzialny, ustawiając limit na sesję gry.

Jak wygrać

Gra podstawowa Toro Shogun rozpoczyna się od pięciobębnowej, czterorzędowej siatki gry, ale może ona rosnąć w trakcie gry. Wygrane są tworzone w Toro Shogun w zwykły sposób poprzez lądowanie pasujących symboli na sąsiednich bębnach poruszających się od lewej do prawej po ekranie.

Jeśli jednak graczowi uda się wygrać pięć trafień OAK, aktywowana zostanie funkcja Both Ways, która zapewnia wygrane od lewej do prawej i od prawej do lewej. Gdy tak się stanie, zwycięskie symbole rundy zostaną usunięte z planszy i zastąpione nowymi, w tym co najmniej jednym symbolem wild. Bębny również się rozszerzą, maksymalnie do 10 rzędów.

Najlepsze symbole

Zwycięskie symbole w slocie Toro Shogun są podzielone na lepiej i gorzej płatne ikony. Niższe wypłaty pochodzą z wachlarza, kwiatu i postaci szoguna, dając maksymalną wygraną od 0,3 do 0,5-krotności zakładu. Wyżej płatne symbole mają potencjał wypłaty od 0,75 do 10x aktualnego zakładu.

Limity zakładów

Zakłady w grze Toro Shogun zaczynają się od 0,2 do 100.

Funkcje bonusowe Toro Shogun

Toro Shogun jest absolutnie pełen funkcji bonusowych, a najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o nich więcej, jest zobaczenie ich w akcji podczas gry w Slots Temple w trybie demo.

Walking Wild

Toro działa w grze jako symbol Walking Wild, który pomaga w zdobywaniu wygranych. Gdy się pojawi, uruchomi obrót ponowny bębnów i przesunie się o jedno pole w lewo, aż do momentu, gdy nie będzie już żadnych obrotów ponownych.

Toro Goes Wild

Zatrzymanie symbolu Toro, gdy na siatce znajduje się ikona Matadora lub odwrotnie, uruchamia funkcję Toro Goes Wild. W takiej sytuacji Toro przesunie się po siatce gry, usuwając z niej symbole Matadora.

Tryb szoguna

Tryb Shogun jest aktywowany, gdy wszystkie pięć bębnów siatki gry osiągnie wysokość 10 rzędów. W takim przypadku symbole niższych wypłat są usuwane z siatki, a funkcja Pay Both Ways jest aktywna.

X
🚀 Grać 💎 Bonus