Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Blood

Grać
Wild Blood od Play'n Go to interesujący mistyczny slot poświęcony wampirom. Slot ma bardzo wysokiej jakości grafikę i oryginalną ścieżkę dźwiękową, która uzupełnia tajemniczą atmosferę. Głównymi bohaterami gry są atrakcyjne wampiry - są one przedstawione na wygrywających symbolach. Wild Blood posiada także ciekawe bonusy, takie jak gra ryzyka, darmowe obroty i specjalne symbole wild.

Wygląd i konstrukcja Wild Blood

Pomimo faktu, że gra Wild Blood została wydana w 2013 roku, grafika nadal wygląda ciekawie i nowocześnie. Sekret tkwi w atmosferze, którą przebija oryginalna, tajemnicza ścieżka dźwiękowa oraz wysoka szczegółowość obrazów, która nie pozostawia graczy Nine Casino obojętnymi.

Pole gry rozgrywa się na tle ciemnego lasu, który często skrywa zła mgła. Kiedy pojawia się dziki symbol, dzika linia jest podświetlona ramką w kształcie trumny, a krew od czasu do czasu kapie z centralnego logo na górze pola gry. Taka grafika sprawia jednak wrażenie ciekawej i oryginalnej gry i wcale nie przeraża.

Wild Blood ma standardowe pole gry 5x3 i 15 linii wypłat. Slot ma dość wysoki RTP 96,17% i średnią zmienność, więc gracz ma zagwarantowane emocje.

Funkcje automatu Wild Blood

Główną cechą jest motyw automatu i jego konstrukcja. Slot jest wykonany z wielkim kunsztem, a atmosfera jest bardzo dokładnie odwzorowana. Gra oferuje funkcję Gamble, która zapewni ci rozrywkę, dziki symbol, który obejmuje cały bęben oraz rundę darmowych obrotów z szansą na wygranie jeszcze większej liczby darmowych obrotów.

Należy pamiętać, że można ustawić liczbę aktywnych linii. Liczba aktywnych linii jest kontrolowana za pomocą przycisków "+" i "-" w bloku "Linie".

Gra bonusowa w Wild Blood

W automacie Wild Blood dostępne są dwie funkcje bonusowe. Pierwsza z nich to gra ryzyka lub Gamble. Jest to gra umożliwiająca podwojenie wygranych. Można ją uruchomić po każdej udanej rundzie, klikając przycisk "Gamble". W grze ryzyka musisz odgadnąć kolor karty, która pojawia się na ekranie - czarny lub czerwony. Jeśli masz rację, otrzymasz podwójną wygraną z poprzedniej rundy. Jeśli intuicja zawiedzie, stracisz tę nagrodę.

Drugim bonusem jest dziki symbol z wizerunkiem wampira. Ma on nie tylko własną wartość, ale może także rozszerzyć się na cały bęben. Jeśli po jego bokach wypadną takie same symbole, uzupełni on kombinację i zostanie rozegrany. Jeśli symbol wild spadnie na środkowy bęben, gracz otrzyma obrót ponowny.

Darmowe obroty w grze Wild Blood

Symbol w postaci probówki z krwią służy jako scatter. Trzy takie obrazki aktywują rundę bonusową, w której należy wybrać jedną z trzech probówek. Każda z nich ma określoną liczbę darmowych obrotów i dodatkowy mnożnik wygranych, z maksymalną liczbą 50 darmowych obrotów. Dziki symbol w rundzie darmowych obrotów może przynieść 2 obroty.

Wnioski.

Wild Blood to jasna i klimatyczna gra, która z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym. Oprócz wymagającego designu i dużego potencjału wygranych, slot może zaoferować ciekawe bonusy. Gra została dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz spędzić czas z Wild Blood na swoim smartfonie. Z przyjemnością przedstawiamy ten automat wszystkim, którzy interesują się hazardem. Co więcej, możesz grać za darmo bezpośrednio na naszej stronie.

X
🚀 Grać 💎 Bonus